99 urodziny Moto Guzzi

99 urodziny Moto Guzzi

2020-03-07

99 urodziny Moto Guzzi

Jak wiekopomna tradycja nakazuje, co roku w okolicach 15 marca świętujemy hucznie urodziny naszej ukochanej fabryki z Mandello del Lario!
Tak też zadziało się, w marcu, anno domini 2020.  Dnia 7 marca  liczna grupa Klubowiczów i pasjonatów marki Moto Guzzi nawiedziła nasze skromne progi. Siedziba Moto Guzzi Klub Polska, która od zarania dziejów znajduje się w Warszawie, w salonie motocyklowym Moto Guzzi przy ulicy Kaczeńca 4, w tym roku miała zaszczyt gościć rekordową liczną grupę Guzzistów. Naliczono ponad 70 osób i mimo niezbyt pięknej pogody na parkingu w równym szyku zaparkowało kilkanaście Guciorów
Goście przybyli z całej Polski, chaptery pomorski, śląski i lubelski, no i oczywiście nasz, warszawski :) a także szanowni Goście niezrzeszeni, Klienci i Przyjaciele marki, klubu i Polmotoru  - jedna wielka motocyklowo-gutkowa Rodzina!
Serdeczne uściski, przywitania i uśmiechy wprawiły Przyjaciół w doskonałe nastroje. Bąbelki (dla tych co mogli) i słodkości (fantastyczny tort, palce lizać), wspaniałe towarzystwo i podniosłe słowa Prezesów, a wszystko z okazji 99 rocznicy oficjalnego założenia "Società Anonima Moto Guzzi”.  Wspaniałej atmosfery tego wydarzenia nie da się przelać na słowo pisane, po prostu trzeba było być i czuć :) Poniżej relacja fotograficzna, za którą serdecznie dziękujemy naszym paparazzi,  Koleżankom  Monice S (@mokajaphotograpy) i Oli J. 
Za rok świętować będziemy stulecie Moto Guzzi -  Dzięki Wam Kochani, Legenda Trwa!
Beata M.